Publikohen fotografitë nga videoja pornografike e Myla Sinanaj

TMZ ka bërë publike fotografitë e Fatmire Sinanaj, e njohur me emrin artistik Myla, nga videoja pornografike që ka xhiruar ajo në ndjekje të famës.

Vajza me origjinë shqiptare, e cila ka qenë në lidhje me ish-burrin e Kim Kardashian, Kris Humphries, ka xhiruar një video pornografike me kompaninë Vivid Entertainment dhe shpreson se përmes saj do të bëhet e famshme po aq sa Kim, ndërsa tashmë janë lansuar në internet disa fotografi nga xhirimet e videos.
Kujtojmë që ishte pikërisht një video e tillë e lansuar në vitin 2007 që e bëri të njohur Kim Kardashianin, e cila tash fiton miliona dollarë dhe është vazhdimisht nëpër kryetitujt e revistave. Publikohen fotografitë nga videoja pornografike e Myla Sinanaj